CBR in gesprek over autisme en hart- en vaatziekten

Rijden

Het CBR is in gesprek met mensen met autisme, hart- en vaatziekten en hulpverleners om de voorlichting over rijden met een aandoening te verbeteren. Dit om de informatievoorziening te verbeteren. In 2021 wil het CBR de info over andere beperkingen bij het rijden ook verbeteren.

Opleiding tot ADAS-instructeur bij De VerkeersAcademie

— Advertentie —

Het CBR organiseerde twee focusgroepen voor mensen met een autisme en mensen met hart- en vaatziekten, om zo erachter te komen wat ze weten over de gevolgen van hun aandoening op het rijden, hoe ze de voorlichting hierover ervaren, en wat daarin beter kan. 

De komende periode gaat het CBR nog in gesprek met zorgverleners.

Webinformatie

Eind dit jaar moet de webinformatie over autisme, hart- en vaatziekten en andere aandoeningen zijn vernieuwd. In 2021 wil het CBR de informatie over rijden met oogaandoeningen en medicijnen verbeteren, om zo mensen met een medische aandoening beter te kunnen informeren en adviseren over het autorijden.