Enquête: helft van rijscholen stelt aanschaf nieuwe lesauto uit

Rijschoolvandaag.nl heeft onlangs een grote enquête gehouden onder de lezers. Mede als gevolg van de economische crisis stelt bijna de helft van de rijscholen de aanschaf van een nieuwe lesauto uit.

Lesautolease.nl

— Advertentie —

Ruim 300 rijscholen hebben gereageerd op de enquête. 60% van de reacties kwam van eenmansrijscholen, 32% beschikt over 2 tot 5 lesauto’s en 8% geeft les met minimaal 6 lesauto’s.

Bijna altijd koop

Maar liefst 84% van de rijscholen koopt zijn lesauto(‘s). Daardoor zijn rijscholen ook uitstekend in staat de investering in een nieuwe lesauto uit te stellen.
Er wordt dus relatief weinig geleast.

Hyundai in top 3 lesauto’s

Het was in de branche al langer bekend dat Opel en Volkswagen populaire lesauto’s op de markt brengen. Verrassender is dat Hyundai als nieuwkomer op de derde plaats staat als meest verkochte lesauto.
Hyundai heeft jaren lang fors geïnvesteerd in de  rijschoolbranche. Dit heeft erin geresulteerd dat veel rijschoolhouders de overstap hebben gemaakt naar Hyundai. En niet zonder reden. Hieronder een aantal belangrijke voordelen waarom door de rijschoolhouders voor Hyundai is gekozen:

  • 5 jaar lang een driedubbele garantie;
  • Geen kilometerbeperking;
  • Elke jaar krijgt de rijschoolhouder een gratis navigatie-update;
  • Al jaren gratis dubbele bediening op alle Hyundai modellen (actie ook in 2014!) met ombouw via Peter Claassen;
  • Goed Hyundai-aanbod (nu ook op de Hyundai i10 dubbele bediening);
  • Hyundai i30 is in 2013 en in 2014 (gedeelde eerste plaats met de Golf) uitgekozen tot lesauto van het jaar;
  • Hyundai heeft een goede financieringsregeling voor startende en bestaande ondernemers;
  • Dus... een lage kilometer kostprijs met uitgebreide zekerheden!
Samen sterk op BOVAG Rijscholencongres

 

Lees hier meer over Hyuandai en de Lesauto van het Jaar

hyundai_auto_lesauto_testresultaten_2014 »